David Bystroň
Zdroj: profimedia.cz
David Bystroň
Velký smutek...

Z toho mrazí: Exmanželka fotbalisty Bystroně (†34) promluvila! Rajtoral (†31) mu byl inspirací...

Český fotbal prožívá těžké chvíle. Necelý měsíc poté, co spáchal sebevraždu fotbalista František Rajtoral, uchýlil se ke stejnému činu i jeho bývalý spoluhráč z Plzně David Bystroň. Ten se v pátek oběsil ve sklepě svého bytu a zanechal dopis na rozloučenou.

4 fotky
Důvodem tragédie měly být finanční a rodinné důvody, které Bystroň popsal v dopise. Jedná se tedy v podstatě o stejnou příčinu jako v případě Františka Rajtorala. Bystroň prý dokonce dlužil přes 3,5 milionu korun, a to i na tak běžných věcech, jako jsou poplatky za telefon nebo za vodu.

Všechny problémy započala dopingová aféra v roce 2011, kdy v těle Bystroně našli metanfetamin, který mohl být pozůstatkem užití pervitinu. Poté to bylo s jeho kariérou horší a horší a Bystroň už nehrál tak, jak by chtěl. A jak na něj vzpomíná jeho exmanželka Kamila?

„Teď se mi těžko hledají slova. Jsem domluvená s bratrem, že se k tomu nebudeme vyjadřovat. On odjel do Švýcarska a já čekám na vyjádření švýcarské strany a potom se bude zařizovat poslední rozloučení,“ uvedla Kamila pro Blesk. Ačkoli spolu již nějakou dobu nežili, stále byli v kontaktu. „Mluvili jsme spolu ještě minulý týden. Byli jsme stále v kontaktu. My jsme spolu vycházeli velice dobře. Sebevražda Fandy Rajtorala si myslím, že mu dodala odvahu k tomuto kroku, že si vybral tuhle cestu i on,“ uzavřela exmanželka.

Autor: niž

Diskuze