Baba Vanga
Zdroj: Twitter
Snad se plete

Z TOHO MRAZÍ: Baba Vanga předpověděla katastrofu v Praze! Tohle se nesmí stát

Fenomenální bulharská věštkyně Baba Vanga za celý svůj život údajně provedla stovky predikcí s mírou přesnosti 85 %. Jedna z nich se týká i Česka, konkrétně Prahy.

Baba Vanga byla fenomenální bulharská věštkyně, která měla od útlého věku dar předvídat zpravidla události týkající se zničení planety Země. Několik jejích děsivých proroctví se stalo skutečností. V minulosti předpověděla například útoky 11. září nebo ničivé tsunami v Thajsku v roce 2004. Ale třeba také ničivý rozpad Evropy, který dle spekulací už pomalu začal Brexitem.

Jedna z údajných věšteb by se ale měla týkat i Prahy, a to konkrétně Vyšehradu. „Když se Vangy ptali, jak Praha dopadne po roce 1968, tak říkala: Teď ještě dopadne dobře. Ale za nějaký čas se nad Prahou bude rybařit,“ sdělil příbuzný Baby Vangy Martin Dobrev Nedělnímu Aha!.

„Před nějakou dobou jsem v jednom časopise četl, že jistý plzeňský jasnovidec předpověděl výbuch pod Vyšehradem. Řekl, kopec spadne do Vltavy, přehradí ji, a Praha tak bude jedno velké jezero. A já jsem si to spojil dohromady. Mám obavy, že by se nějaký útok mohl odehrát právě v tunelech pod Vyšehradem. Proto bych doporučoval, aby v nich už teď byla nejvyšší ostraha, aby pak nebylo pozdě. Stát se to totiž může kdykoli,“ dodal Dobrev. Tak snad se plete...

Autor:

Diskuze