Baba Vanga
Zdroj: Twitter
Co by asi viděla dnes?

Z TOHO MRAZÍ: Baba Vanga předpověděla i prezidenty USA! Tady ale něco nehraje...

Světoznámá slepá věstkyně baba Vanga, která zemřela v roce 1996, předpověděla už spoustu událostí, které se naplnily. Některé se ještě nestaly a snad ani nestanou. Co je ale zajímavé, jsou její věštby ohledně prezidentů v USA.

Baba Vanga, fenomenální bulharská věstkyně, měla od útlého věku dar předvídat zpravidla události týkající se zničení planety Země. Několik jejích děsivých proroctví se stalo skutečností. V minulosti předpověděla například útoky 11. září nebo ničivé tsunami v Thajsku v roce 2004. Ale třeba také ničivý rozpad Evropy, který dle spekulací už pomalu začal Brexitem.

Zajímavé jsou ale také věštby, co se týče prezidentů USA. Vzhledem ke včerejším volbám amerického prezidenta, ve kterých zvítězil Donald Trump, její poselství znovu ožívá. Baba Vanga totiž předpověděla, že Barack Obama bude 44. prezidentem USA, ale zároveň i posledním. Respektive řekla, že Amerika bude mít po Bushovi prvního černošského prezidenta. Zatím ale není jasné, co myslela tím, že bude také posledním. Zároveň předpověděla, že až se stane Obama prezidentem, vypukne velká hospodářská krize a že se konflikty mezi severem a jihem budou stupňovat.

Za ta léta baba Vanga údajně provedla stovky predikcí s mírou přesnosti 85 %, včetně příchodu arabského jara v roce 2010.

Autor: niž

Diskuze