Hallelujah
Zdroj: YouTube.com
Čtyřnásobný talent

FASCINUJÍCÍ VIDEO: Čtveřice dětí zazpívala píseň Hallelujah a dojala diváky! Jejich verze je překrásná

V talentových soutěžích se už objevila nejedna pěvecká hvězda. Tentokrát se však během jednoho vystoupení našly hned čtyři! Na jejich výkon jen tak někdo nezapomene... Podívejte se!

V ruské verzi soutěže Hlas zaznělo naprosto báječné vystoupení. Měla ho na svědomí čtveřice dětí – Artem, Julia, Marsel, Xenia. Děti zazpívaly píseň Hallelujah. Překvapivě si nezvolily tradiční anglickou verzi, ale zazpívaly ji v ruštině a světe div se, vůbec to neznělo špatně.

První vystoupila drobná dívka s vlasy až po pas. Jestli má někdo andělský hlas, tak je to právě ona. Zdálo se, že představení už nemůže být lepší, když vtom se k ní přidala o něco starší dívka s vyzrálejším hlasem a malý chlapec, který má našlápnuto na kariéru operního pěvce. Po celou dobu je doprovázel další chlapec svou hrou na kytaru.

Vystoupení porotu naprosto dostalo. Ještě aby ne, takové představení se jen tak nevidí. Děti měly z úspěšného výkonu radost a jejich rodiče už nemohli být pyšnější. Vděční byli i diváci a nejenom ti v sále. Video se stalo hitem internetu a má už skoro šest milionů zhlédnutí. Nenechejte si ho ujít ani vy!

Autor: Beat

Diskuze