Jessica Buck
Zdroj: facebook
Kdo by to byl řekl...

Z prsou jí vytékalo mateřské mléko. Těhotná nebyla a prsa měla zdravá, lékař však vyřkl šokující diagnózu!

Tehdy osmnáctiletá Jessica řešila nevídaný problém. Delší dobu ji vytékalo z prsních bradavek velké množství bělavé tekutiny. Netušila, co se děje. Když šla k lékaři, prsa měla podle vyšetření zdravá a těhotná nebyla... O co tedy šlo?

3 fotky
Jessice Buck je dnes 24 let. Když se v jejím životě začaly dít podivné věci, bylo jí tehdy teprve 18. Jessica měla nějakou dobu bolesti hlavy, závratě a byla neustále unavená. Do toho jí z prsou začalo vytékat mateřské mléko. Těhotná ale nebyla, tak jí matka donutila jít k lékaři na vyšetření.

„Z prsou mi vytékala bílá, mléčná tekutina. Myslela jsem si, že něco takového se může stát jen těhotným ženám. Začala jsem si do podprsenky vkládat látkové polštářky a nebo kapesníky, abych to schovala,“ řekla deníku The Sun Jessica.

Po vyšetření u lékaře přišla šokující zpráva. Nádor na mozku! Dívka tomu nemohla uvěřit, nejdříve měla ty nejčernější myšlenky, ale nakonec jí doktor ubezpečil, že léčba bude úspěšná, protože nádor není zhoubný. A proč dívce teklo mléko z prsou? Nádor v mozku způsoboval, žě tělo vylučovalo příliš hormonu prolaktinu, který může za tvorbu mateřského mléka.

Jessica dostala na výběr. Buď půjde na operaci a nechá si nádor odstranit, nebo začne brát léky na potlačení tvorby prolaktinu. Vybrala si druhou možnost. Jenže za další tři roky léky přestala brát, příznaky se vrátily a nádor znovu rostl. Lékaři jí dokonce řekli, že by časem kvůli prolaktinu mohla být i neplodná. A ona děti chce. Zatím ale k finálnímu řešení nedošla, pouze dala výpověď v práci a začala cestovat po světě, protože se nechce nechat omezovat svojí nemocí.

Autor: bin

Diskuze