Andrea Pomeje
Zdroj: Herminapress.cz
Andrea Pomeje
Hot News Andrea je krásná i těhotná

Z paní Pomeje nás asi vomeje! Podívejte se, její dekolt stále roste!

Andrea Pomeje (24) už koncem září porodí svého prvního potomka. Otcem je Jiří Pomeje (48), který je na svou novomanželku pyšný. A má proč! Budoucí maminka je i přes svůj požehnaný stav zatraceně sexy!

Jirka Pomeje svou krásnou ženu rád ukazuje ve společnosti. Aby také ne! Andrea je v sedmém měsíci těhotenství a stále vypadá velice atraktivně. Potom, co jí začalo růst bříško, ji začaly nebezpečně růst také ňadra. A Andrea se v současnosti pyšní hrudníkem číslo 6!

Andrea Pomeje

Kam Andrea vyrazí, tam se za ní přítomní pánové otáčejí. Navíc budoucí maminka má ráda módu a své sexy křivky umí ještě více zdůraznit. Záviděnihodné také je, že Andrea kromě bříška a prsou, téměř nepřibrala.

Andrea Pomeje

Pomeje si krásnou Andreu Šťastnou vzal 1. června na zahradě tvrze v Třebotově u Prahy. Pro Jiřího to byla již třetí svatba, podle jeho slov ta poslední. Za manželku měl už herečku Michaelu Kuklovou nebo zpěvačku Ivetu Bartošovou. Svou nynější partnerku si pečlivě hlídá a má také proč, Andrea patří v českém showbyznisu k nejkrásnějším ženám.

Smyslný dekolt? Triky, jak alespoň o číslo zvětšit ňadra!
Jak poznat, že ti nesedí podprsenka
Opalování nahoře bez nebo ne? Sexy zážitek, ale pozor na zdraví!

Autor: bar

Diskuze