Zdroj: Instagram
Někteří zase kritizují

Z Leoše Mareše si lidé na sociální síti střílí: Může za to jeho starý kožich!

Moderátora Leoše Mareše (42) fanoušci na sociální síti kritizují, kvůli tomu, že nedodržel svá slova, která pronesl před svým prvním koncertem. Někteří mu to nedovedou odpustit.

4 fotky
Na Facebooku se objevila zajímavá událost, která nese název "Kurz čištění kožešiny před velkým koncertem s Leošem Marešem". Někteří lidé v ní narážejí na to, že nedodržel slovo - že jeho jediný koncert nebyl jediný a s velkými show v O2 Aréně se roztrhl pytel.

O fiktivní akci projevilo z recese zájem už téměř 6000 lidí! Samozřejmě se o ní dozvěděl i moderátor. "Co to zase kdo vymyslel?" napsal Mareš na Instagram a k tomu doplnil spoustu vysmátých smajlíků. Nedávno si všiml i další události, která zase nese název "Dvoudenní kurz šití kabátu s Leošem Marešem". I na tu reagoval na svém instagramovém profilu. Leoš si ze sebe rozhodně umí udělat legraci, a tak ho tento nevšední humor velmi pobavil.

Události přišly vtipné i mnoha lidem na Facebooku, kteří na ně narazili. V jedné se však objevil i jízlivý komentář: "Bude se kurz konat před jediným prvním, jediným druhým nebo jediným třetím koncertem v životě?"

Zatímco si lidé z jeho kožichů umějí dělat legraci, porušení jeho slova o jediném koncertě mu ne a ne odpustit. Známý moderátor Leoš Mareš je zkušený řečník a ze všeho dokáže s úsměvem vybruslit. Tohle se mu ale zatím moc úspěšně obhájit nepovedlo.

Ve videu výše si můžete připomenout, jak si Leoš Mareš nechal pro nadcházející tři koncerty udělat nové tetování.

Autor: mk

Diskuze