Zdroj: Instagram
Někteří zase kritizují

Z Leoše Mareše si lidé na sociální síti střílí: Může za to jeho starý kožich!

Aktualizováno 5.12. 2018 11:00

Moderátora Leoše Mareše (42) fanoušci na sociální síti kritizují, kvůli tomu, že nedodržel svá slova, která pronesl před svým prvním koncertem. Někteří mu to nedovedou odpustit.

4 fotky
Na Facebooku se objevila zajímavá událost, která nese název "Kurz čištění kožešiny před velkým koncertem s Leošem Marešem". Někteří lidé v ní narážejí na to, že nedodržel slovo - že jeho jediný koncert nebyl jediný a s velkými show v O2 Aréně se roztrhl pytel.

O fiktivní akci projevilo z recese zájem už téměř 6000 lidí! Samozřejmě se o ní dozvěděl i moderátor. "Co to zase kdo vymyslel?" napsal Mareš na Instagram a k tomu doplnil spoustu vysmátých smajlíků. Nedávno si všiml i další události, která zase nese název "Dvoudenní kurz šití kabátu s Leošem Marešem". I na tu reagoval na svém instagramovém profilu. Leoš si ze sebe rozhodně umí udělat legraci, a tak ho tento nevšední humor velmi pobavil.

Události přišly vtipné i mnoha lidem na Facebooku, kteří na ně narazili. V jedné se však objevil i jízlivý komentář: "Bude se kurz konat před jediným prvním, jediným druhým nebo jediným třetím koncertem v životě?"

Zatímco si lidé z jeho kožichů umějí dělat legraci, porušení jeho slova o jediném koncertě mu ne a ne odpustit. Známý moderátor Leoš Mareš je zkušený řečník a ze všeho dokáže s úsměvem vybruslit. Tohle se mu ale zatím moc úspěšně obhájit nepovedlo.

Ve videu výše si můžete připomenout, jak si Leoš Mareš nechal pro nadcházející tři koncerty udělat nové tetování.

Autor: mk

Diskuze