Tiffany Baze - 1
Zdroj: Instagram
Bloody Tiffany

Krásná dívka má opravdu zvláštní zálibu! Při pohledu na ni se vám sevře žaludek

Převlékla se na Halloween a pak se stalo něco strašidelného. Pro Tiffany Baze (17) to znamenalo vášeň na celý život.

14 fotek
Tiffany Baze z Ameriky je teprve sedmnáct let, ale svým talentem předčí veškerá očekávání. Když se mladá dívka ještě jako dítě převlékla na americký svátek Halloween, zjistila, že maskování, speciální efekty a kostýmy by se daly dotáhnout do takové dokonalosti, že lidé nebudou vedět, zda jde o převlek, či o realitu. 

Před devíti měsící se Tiffany rozhodla svoji práci ukázat lidem. Využila k tomu sociální sít' Instagram, kde ji spousta lidí odsoudila. Nechápali, proč se mladá dívka dobrovolně hyzdí a posílá do světa natolik strašidelné fotografie, že z nich tuhne krev v žilách. Jenže dívka pokračuje a vymýšlí další a další děsivé výjevy, které demonstruje přímo na svém těle. "Mám z toho velmi smíšené pocity. Někteří mě za to obdivují a říkají, že je to v pohodě. Druzí ale nechápou, proč ze sebe dělám něco tak ošklivého," říká Američanka. 

Se svým finančním rozpočtem si Tiffany nemůže dovolit profesionální maskérské vybavení, a tak si vyrábí vlastní materiál, navíc bez přidané chemie. Například kůži vytváří z mouky a vazelíny. Inspiraci a postupy hledá dívka na internetu, zkouší, a tím se učí.

Nejoblíbenější proměnou, kterou dívka umístila na svůj Instagram, je krvavý, na kost obnažený prst. "I když se na něj jen podívám a vím, že můj skutečný prst je schovaný pod ubrouskem, děsí mě," svěřila se Tiffany. Do budoucna by ráda pracovala jako maskérka ve filmech.

Doporučujeme americké horory, kde se Tiffany jistě vyřádí. My ji budeme sledovat, schovaní za sedačkou a s vytřeštěnýma očima. 

Autor: sim

Diskuze