Veronika Kopřivová
Zdroj: Instagram, Instagram/Veronika Kopřivová
Otočila o 100%

Z Kopřivové je koučka! Tvrdí, že není TĚHOTNÁ, přitom se totálně změnila

Veronika Kopřivová (28) je fanoušky již dlouhodobě podezřívána z toho, že je těhotná. Na jednom instagramovém snímku je jí totiž lehce vidět bříško, navíc fanoušky zmátla ironickým tvrzením, že čeká dvojčátka. Poslední dobou je na ní ale něco jinak. Opravdu nebude Jaromír Jágr (47) otcem?

Přítelkyně Jaromíra Jágra, Veronika Kopřivová, se často a ráda prezentuje na svém Instagramu. Na nedávném snímku měla lehce vidět bříško, a tak se jí fanoušek zeptal, zda není těhotná. „Čekám dvojčátka,“ odvětila. Zjevně ironická poznámka způsobila lavinu spekulací.

Společnost na ní neustálými dotazy tlačí, aby měla dítě s hokejovým bohem. I proto se rozhodla svým příznivcům poradit, jak žít a smýšlet. „V dnešní době je snadné podlehnout trendům a tlaků okolí. Co a kde jíst, jakou mít konfekční velikost, jaké oblečení a značky si oblékat, kam cestovat, jak se chovat a žít! Přitom ta nejjednodušší cesta k tomu jak být opravdu šťastný, je být sám sebou. Myslím, že je důležitá zdravá sebeláska, sebepřijetí, naslouchání svým pocitům a srdci. Žijte nesobecky podle sebe a jděte za svými sny. Noste to, co se vám líbí a v čem se cítíte dobře. Jeďte tam, kam vás srdce táhne. Jezte co vám chutná a co vám dělá dobře. Zkrátka s každým dnem naložte, jak chcete. Mějte svůj svět, ve kterém vám je fajn a zároveň respektujte svět druhých,“ napsala na sociální síť skoro jako zkušená kočka.

Zarážející je, že nikdy před tím takhle nesmýšlela a říká se, že těhotenství leze na mozek. Není třeba přeci jenom v tom?

Autor: Han

Diskuze