Tanya Rybakova - 10
Zdroj: Instagram
Z ovaru klobáska

GALERIE: Jsi ošklivý ovar, smáli se jí. Za pouhé tři roky je z ní modelka!

Protrpěla si roky kruté šikany a cítila se osamělá. Jenže pak přišel velký životní zlom a všechno se rázem změnilo. Co se stalo?

12 fotek
Tanyu Rybakovou (25) v pubertě trápila nadváha, se kterou si nedokázala poradit. Deprese, pláč a pocity úzkosti u ní byly na denním pořádku. Spolužáci se jí vysmívali, a několikrát na ni dokonce udělali nejapné žerty, ze kterých měla Tanya pořádný trapas. "Bylo to špatné. Přišla jsem domů ze školy a jen plakala. Nechtěla jsem se vrátit. Nadváha mi vzala všechnu sebedůvěru," svěřila se dívka pro DailyMirror.

A co bylo hlavním důvodem Tanyiných kil navíc? "Nežila jsem v bohaté rodině, takže jsme museli jíst hodně levných potravin, které nebyly zdravé. Moje váha mi začala dělat velké problémy - špatně jsem dýchala a pořádně nemohla chodit." Zlom přišel v podvečer školního plesu, který dívka považuje za nejhorší noc ve svém životě. "Byla jsem sama a plakala. Dokonce se mnou nemluvili ani moji přátelé, takže jsem se rozhodla všechno změnit. Zhubnout a být normální," vzpomíná Tanya.

Nastoupila na univerzitu a začala se zajímat o zdravý životní styl. Vyhledávala zdravé potraviny a navštívila specialistku na výživu. Ta z jejího jídelníčku hrůzy ihned vyřadila nezdravé tuky a jednoduché cukry, které se bohužel vyskytují ve velkém množství běžných potravin. Začala i s domácím tréninkem a třikrát týdně chodila plavat. Za tři a půl roku se jí podařilo ztratit téměř polovinu své tělesné hmotnosti! Kvůli přebytečné kůži na břiše však musela podstoupit operaci.

V současné době vystupuje v televizi a radí lidem, jak přijmout zdravější životní styl a dosáhnout stejných výsledků, jako měla právě Tanya. "Nejde o žádnou konkrétní dietu. Musíte se cítit příjemně a pohodlně ve vlastním těle," uzavírá kráska.

Autor: lor

Diskuze