Láska nebeská
Zdroj: oficiální zdroj
Změnily se k nepoznání

GALERIE: Zestárly k nepoznání. Jak se změnily hvězdy vánočního hitu Láska nebeská?

Láska nebeská, film, který milujÍ všechny ženy. Komedie, která nepostrádá osobitý humor a hlavně milostné scény. Pamatujete si na neodolatelného Hugha Granta? Podívejte se, jak se hvězdy filmu změnily.

10 fotek
Britský scenárista Richard Curtis je známý hlavně romantickými filmy. Mezi jeho nejznámější díla patří právě Láska nebeská nebo Notting Hill. Ve svých filmech Curtis zmiňuje, že láska způsobuje chaos. Je to mozaika příběhů, kde se odehrávají milostné příběhy, u kterých se skoro každá žena rozpláče.

Ve filmu se objevují  takové hvězdy jako je Hugh Grant, Keira Knightley nebo Colin Firth. Starý mládenec  Hugh Grant, který je obsazován do všech Curtisových filmů, se ve snímku ukázal jako neodolatelný boháč, který se zamiluje do obyčejné dívky.  Příběh není moc reálný, ale která z žen by neodolala jeho modrým kukadlům?

Hlavní protagonisté filmu se za jedenáct let nečekaně hodně změnili. Podívejte se, jak se z roztomilé holčičky Keiry Knightley stala žena nebo z tehdy třináctiletého chlapečka Thomase Brodiho - Sangstera stal chlap.

Autor: nn

Diskuze