Zdroj: Prásk!
Rychlý konec dovolené

Z hor rovnou do nemocnice: Agáta Prachařová musela na operaci!

Modelka Agáta Prachařová (33) si plánovala užít hory s rodinou. Bohužel se tam dlouho neohřála, protože ji potkaly bolestivé zdravotní komplikace, kvůli kterým musela okamžitě na operaci.

5 fotek
Z tehdejší pařmenky a vymetačky večírků Agáty Prachařové se postupem času stala zodpovědná máma. Krátce po Novém roce vyrazila s dětmi a manželem Jakubem (35) na hory, aby si užili rodinného lyžování a jízdy na sněžném skútru. Jenže tohle rodinné veselí bohužel nemělo dlouhého trvání.

Po sobotní fotce ze sněžného skútru přišla pro fanoušky ledová sprcha. Modelka totiž dala v úterý odpoledne na Instagram fotku, ze které lze snadno rozpoznat nemocniční prostředí a misku teplého vývaru. Nic moc jiného teď nejspíš ani jíst nemůže. Proč? Agáta totiž měla zánět slepého střeva!

„Někdo si na horách zlomí nohu a někdo dostane zánět slepáku. Jsem po operaci a ok. Akorát teď ta týden nebudu úplně funkční. Takže se všem omlouvám a dieta, která nebyla jako předsevzetí, může začít,“ napsala modelka k fotce z nemocnice... Agátě přejeme brzké uzdravení!
 

Autor: bin

Diskuze