Josh Herdman - 8
Zdroj: Twitter
Harry se třese strachy

Z GOYLA OPRAVDU VYROSTL SMRTIJED! Poskok Draka Malfoye vyrostl v drsného zabijáka v kleci

Aktualizováno 26.4. 2016 14:12

Filmoví fanoušci ho znají jako Gregoryho Goyla v sérii o Harrym Potterovi. Kamarád a poskok Draka Malfoye byl pro svou hloupost a neschopnost terčem posměchu. To by si však dnes nikdo nedovolil...

7 fotek
Josh Herdman (28) na svou filmovou slávu dnes už jen vzpomíná. Nebo spíš nevzpomíná, je mu úplně jedno, že momentálně nehraje. Pět let trénoval tradiční japonské bojové umění jujitsu a před časem ohlásil, že si dává v herecké kariéře pauzu a bude se naplno věnovat MMA, tedy drsným komerčním zápasům v kleci, při nichž je dovoleno v podstatě cokoliv.

O víkendu v Londýně nastoupil svalnatý bijec k dalším soutěžním zápasům. A poprvé vyhrál! Polského bojovníka Janusze Walachowskiho sundal, jakoby to byl jen další otravný Mudla. A v podstatě to také mudla byl.

"Neznámená to, že by mě hraní už nebavilo, nebo bych se k němu nechtěl nikdy vrátit. Prostě jsem jen našel další věc, která mě naplňuje. Nevidím v těch dvou činnostech velký rozdíl, vášnivě hraju i bojuju," sdělil Josh britskému deníku The Mirror.

Nepřátelé rodiny Malfoyů měli štěstí, že nezačal trénovat o pár let dřív. Možná by pak příběh Harryho Pottera vypadal úplně jinak...

Jak šel čas s hlavními hrdiny Harryho Pottera?
Hermiona alias Emma Watson tančí u tyče
Harry a Hermiona se líbali, Ron brečel smíchy
Nejlepší české filmové hlášky v zahraničních bijácích: Potrháte se smíchy!

Autor: red

Diskuze