Vzkaz po dlouhé době

Youtuberka Týnuš Třešničková poodhalila popálenou tvář: Nevím, kdy se vrátím do ČR!

Oblíbená česká influencerka Týnuš Třešničková (23) je už bezmála pět měsíců v Turecku, kde se léčí po tragické nehodě. Teď o sobě dala po delší době znovu vědět a ukázala část tváře, kterou jí ožahly plameny.

9 fotek
Konec září 2018 byl pro krásku české Youtube scény osudový. V turecké restauraci utrpěla při ohnivé show těžké popáleniny až na 35% těla, a tak bylo jasné, že uzdravení bude během na dlouhou trať. A ač původně ona i její přítel Viktor Hajíček doufali, že bude už na Vánoce doma, nestalo se tak.

A ani teď v polovině února nikdo neví, kdy se bude konat velký comeback lidmi obdivované Týnuš. Od nehody se na instagramu projevuje velmi sporadicky, a tak každý příspěvek je pro fanoušky více než vzácný. Stejně jako ten nejnovější, ve kterém youtuberka dokonce odhalila část tváře, kde sama navíc potvrzuje, že návrat do Česka je zatím nejasný.

„Chtěla jsem vám ukázat copánky, které mi upletla jedna z fyzioterapeutek. Z personálu se tu totiž stala taková moje druhá rodinka a jim vděčím za každodenní dávku pozitivní energie stejně jako vám...,“ napsala Týnuš k fotce, na které nejsou vidět pouze copánky, ale také narůžovělá tvář, která značí, že léčba opravdu ještě není zcela u konce.

„Nejčastěji se mě ptáte, kdy se vrátím do ČR, ale bohužel zatím sama nevím. Léčba je ale na dobré cestě a já se cítím mnohem lépe,“ uklidnila fanoušky Týnuš, která pevně věř v to, že se vrátí zcela zdravá a bez trvalých následků. Tak držíme palce!

Popálenina ze sprchy: horká voda je nebezpečná hlavně pro děti
Trauma z popálení: Tady by Týnuš mohla najít naději

Autor: bin

Diskuze