Miley Cyrus a Liam Hemsworth
Zdroj: Profimedia / Twitter
Stará láska nerezaví

WOW! Miley Cyrus a Liam Hemsworth opět spolu. Mluví se dokonce o zásnubách!

Když se zpěvačka Miley Cyrus (23) objevila znovu s hercem Liamem Hemsworthem (26), všichni se radovali. A teď to vypadá dokonce na svatbu!

7 fotek
Konec roku 2015 znamenal pro Miley Cyrus velký zlom v životě. Začala se totiž znovu scházet s bývalým přítelem Liamem Hemsworthem, který je známý především z populární fantasy série Hunger Games.

Společně strávili nejen vánoční svátky, ale i Nový rok. A teď vzbudili rozruch tím, že Miley byla viděna v Malibu při vykládání krabic s osobními věcmi u Liamova domu. Postupně se k němu prý stěhuje a jejich plány jsou ještě mnohem dál. Mluví se o tom, že se pár dokonce zasnoubil.

Sama zpěvačka před nějakou dobou uvedla, že vztah s Liamem by ráda oživila. "Bylo tam tolik věcí, co na jejich vztahu milovala. Liam je zábavný a vždycky ji podporoval. Zdá se, že tajně doufala, že se k sobě vrátí," přiznal zdroj z blízkého okolí zpěvačky pro DailyMirror.

Že bychom se konečně dočkali návratu té staré dobré Miley? Už žádné šílenosti, nahota a provokace. No, zní to rozhodně zajímavě...

Autor: lor

Diskuze