Princ William a Kate Middleton - 1
Zdroj: Profimedia / instagram
Nádhera

William a Kate potěšili fanoušky novou rodinnou FOTKOU! Není to roztomilé?

Vévoda a vévodkyně z Cambridge potěšili své fanoušky krásnou vánoční fotografií. Také prozradili, co čeká od ledna malou Charlotte.

9 fotek
Kate a William vydali krásnou fotografii, na které je vyobrazena celá jejich rodina. Kensingtonský palác tweetoval fotografii s popiskem: "Vévoda a vévodkyně z Cambridge mají to potěšení sdílet s vámi novou fotografii své rodiny."

Všichni členové rodiny na sobě mají modrou bravu a usmívají se. George stojí před vévodou a drží ho za ruku. Zatímco princeznička Charlotte stojí před těhotnou maminkou. Kate to jako vždy sluší ve skvěle padnoucích šatech. Královská vánoční pohlednice byla pořízena Chrisem Jacksonem, fotografem královských snímků. Fanoušci královksé rodiny jsou z ní nadšení. Vánoční pohlednici mají také princ Charlese s Camillou.

Pár dnes ráno také prozradil novinku. Princezna Charlotte začne od ledna navštěvovat mateřskou školu Willcocks v Londýně. "Jsme potěšeni, že si vévody a vévodkyně z Cambridge pro Charlotte vybrali právě mateřskou školu Willcock," řekl pro The Mirror zástupce zařízení.

Autor: mk

Diskuze