Co se stalo?

Vztahy rodin Míši a Veroniky po Výměně? Na bodu mrazu! JEN SAMÉ LŽI, zoufá si Michal

Michal (35) šel s manželkou Míšou (25) do Výměny hlavně proto, aby získali nové zkušenosti a trochu změnili svůj vztah. Stalo se však něco úplně jiného.

V premiérové Výměně manželek se představili Míša (25), její manžel Michal (35) a dcera Anna (6). Na druhé straně pak bude Veronika (26), její manžel Láďa (46), dvojčata Anna a Lucie (3), dcera Tereza (9 měsíců) a dcera Nikola (5).

Právě kamenem úrazu se stala Veronika, která má čtyři děti se třemi různými partnery, jejím oblíbeným koníčkem je odpočívání a uklízení není to, co by ji dokonale naplňovalo. Michal o ní neřekne jediné pěkné slov.

"Mladá paní, která tady byla, co hrála celou dobu na něco, co není. Tohle nemám rád. Podváděla mě, celých deset dní mi jen lhala a lhala," stěžuje si pracovitý instalatér.

A ke kritice se přidala i jeho manželka Míša: "Jakmile začali dávat reklamy v televizi, ukončili s námi veškerou komunikaci. Takže jediný, s kým momentálně komunikuji, je jejich děda. Suprovej člověk. Do Výměny bych znovu šla, ale do této rodiny určitě ne."

Celý díl můžete shlédnout na portálu Nova Plus.

 

Autor: lup

Diskuze