František Janeček a Tereza Mátlová - 1
Zdroj: Profimedia
Už to dál nešlo...

ZASÁHLA NEVĚRA: Vztah producenta Františka Janečka a Terezy Mátlové v troskách! Půjdou definitivně od sebe?

Všichni už brali producenta Františka Janečka (72) a Terezu Mátlovou (42) jako nerozlučnou dvojku. Teď ale vyšlo najevo, že vztah ukončila nevěra.

3 fotky
Slavný producent František Janeček byl do své o třicet let mladší přítelkyně beznadějně zamilovaný. Jejich vztah dlouho odolával všem škarohlídům, kteří jim nepřáli štěstí a neustále se strefovali do velkého věkového rozdílu, který jejich vztah provázel. Ti dva spolu ale všechno společně přečkali, a časem je veřejnost začala vnímat jako jeden z nejstabilnějších párů českého showbyznysu. Jejich rozchod byl tak pro všechny celkem velký šok a každý se ptal: „Co se stalo?“

Teď ale vyšlo najevo, že za všechno nemůže nic jiného než nevěra operní divy Terezy Mátlové. „Před časem prý odešla k jinému muži, když jí ale nový vztah nevyšel, vrátila se s prosíkem k Janečkovi. Františka to tehdy hodně zasáhlo, ale přemáhal se kvůli malé dceři Emilce. Tu potom začala Tereza používat proti Františkovi jako zbraň,“ svěřil se zdroj Blesku.cz.

Svoji roli prý sehrály i jejich rozdílné názory na výchovu dcery Emilky. Zkrachovalý pár svůj rozchod odmítl komentovat, a tak zdali František Tereze odpustí a vrátí se k sobě, nebo půjdou definitivně od sebe, je zatím ve hvězdách.

Autor: mic

Diskuze