Katarína Knechtová a Petr Borkovec - 1
Zdroj: Profimedia / oficiální zdroj
Rozchod?

Vztah Borkovce s Katarínou Knechtovou: Finalista SuperStar přiznal, co mezi nimi skutečně bylo!

22. 9. 2018

Finalista zatím posledního ročníku SuperStar Petr Borkovec (18) otevřeně promluvil o vztahu s Katarínou Knechtovou (37). Řekl, jak to mezi nimi skutečně bylo!

8 fotek
Dlouho se spekulovalo o tom, že má slovenská zpěvačka a porotkyně SuperStar 2018 Katarína Knechtová vztah s o 19 let mladším finalistou Petrem Borkovcem. Dvojice k sobě měla podezřele blízko a na sociálních sítích zveřejňovali mnoho společných fotek.

Odpovědi na otázku, zda tvoří pár, se dlouhodobě oba vyhýbali. Až dosud. Borkovec nyní vyšel s pravdou ven a řekl, jak to mezi nimi opravdu bylo. Pro eXtra.cz přiznal, že měl s Katarínou Knechtovou opravdu vztah.

Na otázku redaktorky, jak na tom se zpěvačkou je, odpověděl: "Teď už nijak." Později se ale rozpovídal. "Chodili jsme spolu 5 měsíců. Před pár dny jsme se rozešli," přiznal otevřeně finalista pěvecké soutěže, který z Instagramu už stihl smazat všechny společné fotky. "Nejsem naivní, bylo mi jasné, že to nebude na celý život," dodal. Petr také naznačil, že jejich vztah byl jako na houpačce a on sám se v něm zcela nevyznal.

Autor: mk

Diskuze