Martine McCutcheon - 1
Zdroj: Oficiální zdroj / Instagram.com
Pořád dobrá

Vzpomínáte si na oplácanou asistentku z Lásky nebeské? 14 let od natáčení se předvádí nahá!

Kdo nezná film Láska nebeská, pravděpodobně žije někde daleko od civilizace. A s ním i představitelku roztomilé oplácané asistentky. Budete překvapeni, co dnes dělá a jak vypadá!

12 fotek
Od natáčení kultovního vánočního trháku Láska nebeská uteklo už 14 let, a tak je jasné, že i herci zestárli. Jenže to tak úplně není případ roztomilé Martine McCutcheon (41), kterou si všichni dobře pamatují jako lehce nešikovnou asistentku britského premiéra v podání charismatického Hugh Granta.

Martine předtím ani potom nezažila takovou slávu, sice několik menších rolí dostala, ale stejně jako je Emma Watson spojována s Harry Potterem, Martine zůstane Láska nebeská. Už tenkrát byla brunetka s roztomilým kukučem trochu při těle, proto ostatně svoji roli dostala. Jak je na tom ale dnes?

Martine má dlouleté dítě a herectví se tolik už nevěnuje, Spíše se zaměřila na hudební kariéru a po dlouhé odmlce se letos vrací se svým v pořadí již čtvrtým albem Lost and Found. A Aby si asi udělala co nejúčinnější reklamu, přidala na sociální síť fotku z ložnice, kde leží na posteli pouze v sexy tangách. Pozornějšímu oku jistě kromě jejího roztomilého pohledu neunikne ani rajcovní zadeček. Co na ní říkáte? V tomhle případě se zub času příliš nepodepsal...

Autor: bin

Diskuze