To se jí povedlo

Vždy dokonalá Andrea Verešová zažila pořádný trapas! Její VÁNOČNÍ VIDEO dopadlo fiaskem

Modelka Andrea Verešová (37) patří k těm ženám, které se snaží působit dokonale za všech okolností. Uhlídat svoji dokonalost se ale úplně vždy nepodaří. Kráska ze Slovenska o tom ví své!

Modelka Andrea Verešová patří na poli modelingu k jednomu z největších klenotů slovenské i české scény. Vždy dokonale upravená a bez jediné chybičky. Takovou modelku znají všichni! A přiznejte si, je to trochu nuda... Krása, ale nic víc... To si asi modelka sama uvědomila, a tak teď svým příznivcům ukázala, že i ona je jen člověk.

Andrea na Instagramu zveřejnila video, které ukazuje, že ve skutečnosti ani ona není dokonalá. Pustila si loňskou vánoční hymnu rádia Evropa 2 a předvedla na něj komický, leč přesto trochu sexy, taneček. To ale nebylo vše!

V závěru videa to Andree na kluzké podlaze podklouzlo, a tak se natáhla jak dlouhá, tak široká. Přesto se nebála ukázat celé video na sociální síti. Každý tak musí uznat, že i jindy celkem vážná modelka si ze sebe umí udělat pořádnou legraci, i když v tu chvíli to vypadalo, že jí příliš do smíchu není.

Autor: bin

Diskuze