Porod
Zdroj: Profimedia
Stane se...

VZÁCNÉ: Měla po porodu takové bolesti, že šla znovu na operaci. Lékaři byli v šoku, co v děloze našli!

Chlapeček Vincent se narodil císařským řezem. Vše vypadalo v naprostém pořádku. Žena zdravá, dítě zdravé. Jenže chvíli na to dostala žena šílené bolesti břicha, a tak šla znovu pod kudlu. Co lékaři objevili? Nad tím zůstává rozum stát!

Devatenáctiletá mladá matka Thi Nguyen porodila zdravé dítě. I ona sama byla v dobré kondici, ale omyl lékařů jí její první okamžiky po porodu značně znepříjemnil. Žena porodila v nemocnici Fairfield Hospital v australském Sydney. Porod proběhl císařským řezem a žádné komplikace během něj nebyly, jak uvádí web Nine News Ty přišly až poté. Žena si začala stěžovat na opravdu ostré bolesti břicha.

Lékaři ji proto okamžitě odvezli na oprační sál, báli se, jestli nedošlo během zákroku k nějakému poškození vnitřností. To, co ale objevili, překvapilo všechny! Když totiž na porodním sále zašívali mladé matce břicho, lékař, který zašítí prováděl, zapomněl v ženě zapíchnutou jehlu!

Není proto divu, že musela prožívat opravdu kruté bolesti. Nakonec se ale ukázalo, že vše bylo trochu jinak. Lékař v ženě jehlu nezapomněl, nýbrž se mu během zašívání zlomila a odlomený kousek zapadl ženě zpět do dělohy, kde ji způsobil pichlavé bolesti. Naštěstí vše dobře dopadlo a žena se dnes raduje ze svého synka Vincenta.

VÁŠ PŘÍBĚH: Můj porod? Prožila jsem klinickou smrt!
Zakončení těhotenského deníku: Můj porod

Autor: bin

Diskuze