Bottle Cup Challenge
Zdroj: Profimedia, Instagram
Prásk.tv

Do výzvy s víčkem šli Reynolds i Carey. Bodovala Kristelová!

Internet doslova ovládla takzvaná Bottle Cup Challenge. Jedná se o výzvu, kdy musíte kopem odšroubovat víčko lahve. Mezi celebrity, které se neváhaly zapojit, patří třeba MMA zápasník Conor McGregor, herec Ryan Reynolds nebo zpěvačka Mariah Carey. Z českých hvězdiček výzvu přijala Kateřina Kristelová, která na to šla od lesa.

Princip nejrozšířenější výzvy poslední doby spočívá v odšroubování utaženého víčka lahve kopem. Řetězové šarády se účastnilo nespočet především zahraničních celebrit. Jako první s ní začali sportovci, kteří princip výzvy plnili do puntíku.

Mezi nejúspěšnější se řadí svalnatý herec Jason Statham nebo MMA bojovník Conor McGregor.

Skvěle to zvládl i fotbalista Zlatan Ibrahimovič. Někteří však předem věděli, že budou neúspěšní, a tak si z výzvy vystřelili.

Ryan Reynolds má sice promyšlené video, ale víčko se mu nohou odšroubovat nepodaří. Víčko se raději dobrovolně odšroubovalo, když Mariah Carey spustila svůj soprán. Výzvu pro změnu poctivě splnil Master Fa, ale není se čemu divit, když se v roce 2014 stal mistrem světa v Taekwondu.

Pravdou je, že mužů je většina. Kromě Mariah Carey ale něžné pohlaví zastupuje ještě pár žen. Například herečka Whitney Cummingsová či zpěvačka Ellie Gouldingová. Mezi českými celebritami se výzva příliš nerozšířila.

To ale neodradilo moderátorku Kateřinu Kristelovou, která se do ní bezhlavě pustila. Víčko sice nohou skopla, ale bohužel pro ni bylo vidět, že ho měla odšroubované.

U ostatních celebrit, tedy u těch, které si z výzvy neudělaly dobrovolně legraci a schválně ji nezkazily, je rotace víčka viditelná. U Kristelové nikoli.

To jí ale nezabránilo se po vydařeném výkonu až dětsky radovat. Moderátorka na to šla od lesa a zase všechny trumfla. Na video se můžete podívat ZDE

 

 

Autor: Han

Diskuze