Děti
Zdroj: Profimedia
Děti štěstěny

Výzkum odhalil: Narodili jste se v těchto měsících? Pravděpodobně budete bohatí a slavní!

Slavíte narozeniny v lednu nebo únoru? Je zima a tak to není zrovna ideální období. Počasí je chladné a zahradní party si v těchto měsících neuděláte. Na tomto období se však dají najít i nějaká pozitiva. Odborníci zjistili, že lidé ve znamení Vodnáře mají předpoklady pro život v luxusu.

Podle jedné studie se lidé s hvězdným znamením Vodnáře s největší pravděpodobností stanou bohatými a slavnými. Journal of Social Sciences zjistil, že velká část hollywoodských hvězd se narodila mezi 20. lednem a 18. únorem. Výzkumní pracovníci náhodně vybrali z lidí různých oblastí života, včetně politiků, vědců, autorů, sportovních ikon, zpěváků, herců a osobností z historie a současného času.

Vědci zjistili, že Vodnář je znamení, ve kterém se narodila většina celebrit. Mezi typické rysy Vodnáře podle horoscope.com patří energetické, nápadité a nezávislé chování. Mezi celebritami s tímto hvězdným znamením jsou například Jennifer Aniston, Oprah Winfrey nebo Cristiano Ronaldo.

Nešlo však o jedinou studii, která došla k výsledkům, že jsou Vodnáři znamením předurčeným k úspěšnému a nezávislému životu. Další studie naznačují, že lidé, kteří se narodili v zimních měsících, mají vyšší pravděpodobnost, že budou mít lepší výsledky při testech ve škole.

Výzkumníci z Úřadu národní statistiky Spojeného království zase během sčítání lidu analyzovali 19 různých profesí, aby zjistili, jak spolu kariéra a měsíce narození korelují. Zjistili, že lidé narození v lednu, se nejčastěji stávali lékaři.

Stejná studie ONS zjistila, že lidé narození v únoru, mají ze všech znamení největší předpoklady k tomu, aby se stali umělci. Také bylo zjištěno, že z dětí narozených v lednu pravděpodobně vyrostou generální ředitelé. Studie společností S & P 500 zjistila, že 10 % generálních ředitelů v rozmezí let 1992 a 2009 se narodilo v lednu..

Stojí za to poznamenat, že ačkoli tyto studie ukazují vzájemnou souvislost mezi měsícem narození a budoucí kariérou, neznamená to, že lidé narození v jiných ročních obdobích nemohou mít báječnou budoucnost.

Autor: mk

Diskuze