Tetování - 1
Zdroj: Instagram
Máte ho taky?

Čím dál více lidí si nechává tetovat na tělo středník. Jeho poselství je natolik působivé, že se přidáte taky!

Už jste někdy viděli někoho, kdo má na svém těle vytetovaný středník? Čím dál víc lidí si ho totiž nechává tetovat. Proč? I když jde o velmi malý symbol, znamená něco opravdu významného.

4 fotky
V poslední době internet začaly zaplňovat fotografie vytetovaného středníku. Ať už samotného, či u věty nebo slova. Věděli jste ale, že v sobě skrývá velmi hluboký význam?

Tento symbol totiž představuje boj s duševní poruchou a prevenci před sebevraždou. Za tímto tetováním stojí projekt SEMICOLON, který vznikl v roce 2013 jako hnutí na sociálních sítích.

Tato skupina o sobě tvrdí, že prezentuje naději a lásku pro ty, kteří mají problémy s myšlenkami o sebevraždě, depresemi a podobně.

„Všichni, co máte depresi, cítíte se nešťastně, máte strach, zlomené srdce nebo jste ztratili blízkou osobu, nechte si vytetovat středník na zápěstí. Středník znamená, že se autor rozhodl pokračovat dál a neukončit svůj život. Autorem jste vy sám a vaše věta či slovo,“ praví myšlenka projektu.

Dnes si lidé po celém světě dávají vytetovat středník na ruku či zápěstí jako symbol a připomínku svého vítězství a přežití.

Nemáte ho náhodou taky?

ČTĚTĚ TAKÉ:

Klokan škrtil psa, přiběhl jeho páníček a agresora umravnil pěstí


 

Autor: mak

Diskuze