Sabina Křováková
Zdroj: Nova.cz
Nervy v SuperStar

Vystresovaná Křováková: Co se jí honilo hlavou, než ji skoro vyhodili?

Finalistka SuperStar Sabina Křováková měla tuto neděli velké nervy. Porotě se její vystoupení moc nelíbila a moderátor ji pak při vyřazování dusil, než jí řekl, že postupuje. Co se jí v těžké chvíli honilo hlavou?

"Byly to hrozné nervy! Přemýšlela jsem, co řeknu, až Roman Juraško zahlásí, že jsem vypadla. Děkovnou řeč už mám připravenou," řekla webu Prásk.tv Křováková, které spadl velký kámen ze srdce, když postoupila. Vypadnutí se bála hlavně proto, že ji nepochválila porota.

"Já jsem se překvapivě při zpívání cítila dobře. Hodnocení poroty ale beru, jsou to odborníci, tak mají asi pravdu v tom, že se mi to dnes moc nepovedlo. Paradoxně minule se mi moc dobře nezpívalo a byla jsem pochválená..." svěřila se Sabina, která e miláčkem diváků i soutěžících.

A jak se jí daří poté, co minulý týden vilu opustil její nejbližší člověk ze SuperStar Jaroslav Smejkal? "Zjistila jsem, že je to mlj nejlepší kamarád vůbec, i mimo vilu, takže je mi bez něj smutno. Navíc to byl tahoun zábavy, takže teď připadla štafeta na mě," smála se Křováková.

ČTĚTE TAKÉ:

Tajemství štíhlé postavy Sabiny Křovákové!

"Na druhou stranu mě ale aspoň nikdo nerozptyloval od učení písniček, takže jsem se je poprvé poctivě učila," dodala Sabina.

Podívejte se na druhé vystoupení Sabiny Křovákové v šestém finálovém kole:

Už příští neděli budou televizní diváci rozhodovat o osudu TOP 6 finalistů nové éry SuperStar. Téma sedmého finále bude velmi romantické - love songs. Speciálním hostem večerního Rozhodnutí bude hitmaker Michal David. Komu se zamilované písně stanou osudnými, bude jasné už 5. května.

Všechny podrobnosti o SuperStar najdete ZDE, přímý přenos z vily můžete sledovat ZDE. Exkluzivní záběry z vily SuperStar můžete vidět na VOYO. Sledujte, jak se finalisté baví ve středečních Aktivitách, nebo si poslechněte jejich zpovědi v pátečních Denících soutěžících.

Autor: mivr

Diskuze