Lucie Bílá
Zdroj: oficiální zdroj
Slušný balík

VYSOKÁ CENA: Lucie Bílá bude platit za zrušené koncerty! Tahle částka vás položí

Zpěvačka Lucie Bílá (50) zrušila o víkendu dva narozeninové koncerty v pražské O2 areně. Těžko říct, jestli v tu chvíli tušila, jak drahý narozeninový dárek si tím nadělila!

6 fotek
Lucie Bílá sice z důvodu nemoci musela zrušit dva dlouho plánované koncerty, ale opravdová rána přichází nejspíš až teď! Za koncerty, které se nekonaly, bude muset platit. A ne zrovna málo! To, že se koncerty nekonaly, nikoho nezajímá, platit se musí!

Zpěvačka totiž musí zaplatit pronájem haly, veškerou techniku a všechny lidi, kteří se podíleli na přípravě koncertu - od osvětlovačů, přes zvukaře až k těm, co stavěli nevyužité pódium. Podle jednoho z pořadatelů je to od ní nezodpovědné, protože za tím vším stojí mnoho hodin práce velkého počtu lidí, jak se svěřil pro deník Blesk.

A kolik že zpěvačka bude muset zaplatit? Podle informací je to nejméně 2,5 milionu korun! A to už je sakra hodně, za koncert, který se vůbec neuskutečnil. Když se částka rozpočítá, vychází to na milion za každý koncert a půl milionu za veškerou režii kolem. Celý incident vznikl, když zpěvačka v sobotu odpoledne zjistila, že ztratila kvůli zánětu průdušek hlas a nemůže zpívat. Zrušila nejen koncert, který se konal ten večer, ale i ten nedělní. Snad tedy bude rekonvalescence za ty problémy stát a zpěvačka bude brzy fit a především plná sil na náhradní koncerty, které se budou konat v lednu příštího roku!

Autor: bin

Diskuze