Charlotte Štiková - 1
Zdroj: facebook.com
To jsou balóny

NESTYDA: Sličná Charlotte Štiková ukázala monstrózní prsa! Je tohle ještě sexy?

Mladší sestra Ornelly Koktové Charlotte Štiková dává zas o sobě vědět, a jak jinak než svým bujným hrudníkem. A nejednomu muži možná i ženě se z jejích přetékajících vnad protočí panenky!

10 fotek
To, že Charlotte Štiková (20) nechce být ve stínu své starší a slavnější sestry Ornelly Koktové (23) už předvedla několikrát, a to zejména díky svým provokativním selfie fotkám. V minulosti však byla spíše terčem posměchu kvůli své kypré postavě, jenže Charlotte si z toho nic nedělala. Ani nabídka do Playboye pro ní nebyla natolik atraktivní, aby na sobě začala makat.

Charlotte si raději užívá všech radostí společenského života, kde může na sebe strhnout pozornost svými obřími prsy. Stejně tak určitě uhranula svého současného přítele a DJ v jednom, který si říká Ifko Eš a má pro tento typ rozměrných žen slabost. A namísto, aby svůj exhibicionismus s novou láskou začala trochu krotit, naopak přitvrdila svým selfíčkem.

Na fotce s velkým výstřihem svá mega prsa sotva skrývá pár šňůrkami a pokouší se o svůdný výraz. Jak moc je Charlotte sexy a snem být vánočním dárkem mužů těžko tipovat, každopádně je jasné, že svá ňadra bude aktivně mapovat i nadále.

Autor: ham

Diskuze