Amber Heard a Elon Musk - 1
Zdroj: Profimedia
Zlatokopka jak vyšitá

Vypočítavá exmanželka Johnnyho Deppa Amber Heard je zdrcena! Opustil ji její miliardář

Amber Heard (31) byla donedávna neznámá kráska, která se snažila prorazit jako herečka a modelka. Slávy se jí dostalo, až když popletla hlavu herci Johnnymu Deppovi (54). Bouřlivé manželství trvalo jen 15 měsíců a nastal boj o hercovo jmění. Život s ní však nebude jedoduchý, protože ji opustil další boháč!

4 fotky
Amber Heard patří mezi krásky, kterých je v Hollywodu nespočet. Její sen o zářivé kariéře bohaté hvězdy nabral reálných obrysů, když se v roce 2011 seznámila na natáčení filmu Rumový deník s mega hvězdou Johnnym Deppem. A to i přesto, že před tím žila se ženou, fotografkou Tasyou va Ree, a veřejně se hlásila k bisexualitě.

V roce 2015 došlo ke svatbě, ale jejich manželství trvalo pouhých 15 měsíců. Byla to právě modelka, která na herecké hvězdě nenechala nit suchou. Deppa obvinila z fyzického násilí a chorobné žárlivosti. Veřejnost tak rozdělila na dva tábory. Jedni věří jejím stížnostem, druzí ji považují jen za obyčejnou zlatokopkou. Rozvodová bitva o tučné konto a majetek jejího slavného manžela však hrála v neprospěch modelky. Jenže se zdá, že si z toho moc nedělala a krátce na to si našla náhradu.

A opět lovila ve vodách vysoké společnosti. Jejímu šarmu podlehl další boháč, a to miliardář Elon Musk (36). Jeho majetek se odhaduje na 16 mld. dolarů a modelka už nejspíš doufala v pohádkový život. Jenže láska to asi nebyla v tom pravém smyslu, zanedlouho se jejich vztah rozpadl. A tentokrát to byl právě miliardář, který ji poslal k vodě. Zdroj pro deník Daily Mail uvedl: „Ukončil to před týdnem. Dozvěděl se jisté věci o jejím chování, které nemohl akceptovat.“ A ani člověk z jejich blízkého okolí nebral na ni ohledy. „Amber umí být velmi manipulativní a sobecká. Elon je zpátky v Los Angeles, zatímco ona si odjela léčit zlomené srdce do Austrálie. Je to jen mezi Amber a Elonem, ale bylo to jeho rozhodnutí. Amber je zdrcena.“ Jak moc to krásku trápí, ukáže čas. Nejspíš dokud nepotká někoho opět s tučným kontem.

Autor: ham

Diskuze