Petr Borkovec
Zdroj: Getty Images, Instagram/ Petr Borkovec
SuperStar

Vypětí, stres i Knechtová? Borkovec skončil v blázinci, kde si ještě pobude

Účastník prozatím poslední řady SuperStar, Petr Borkovec (18), se na sociální síti svěřil, že je v léčebně. Podle jeho manažerky za to mohou psychické problémy. Talentovaný zpěvák, který se proslavil vztahem s porotkyní Katarínou Knechtovou (38), je momentálně v péči lékařů.

9 fotek
Petr Borkovec se rozhodl jít s pravdou ven a prozradil, kde momentálně je. „Nacházím se v psychiatrické léčebně. Někdy člověk ani neví, jak se tady může rychle ocitnout, může se to stát každému z nás. Ještě tady pár týdnů budu, a tak budu rád za trpělivost a podporu,“ napsal zpěvák na svůj Instagram, kde si můžete přečíst celé jeho vyjádření. Další podrobnosti Prásku prozradila jeho manažerka Venetia Garaiová.

„Je tam už měsíc a zhruba měsíc tam ještě bude. Nevím, zda do konce července nebo srpna. To záleží na jeho stavu. Má psychické problémy. Jsou to docela vážné problémy. Je to mladý kluk, který byl se starší holkou. Je bez mobilu a má daný režim,“ řekla Garaiová, která naráží na Knechtovou. S tou Borkovec chodil v době kolem SuperStar. Hovořila i o tom, že za pobyt v léčebně možná mohou geny. Borkovec je totiž adoptovaný.

„Je možné, že se to odráží od toho, že člověk má spoustu sourozenců a je z dětského domova, tak možná má nějaké geny, ale člověk zkrátka neví. V léčebně už poskládal půlku alba. Prostřednictví té hudby sdělí určitě konkrétnější věci,“ dodala. K tomu, zda je Borkovec v kontaktu s Katarínou Knechtovou, se nechtěla vyjadřovat.

Mladý zpěvák zřejmě neunesl stres a napětí, kterým je mediálně známý člověk zákonitě vystavován. Jeho fanoušci ale jistě věří, že se brzy dá dohromady.

Duševní porucha jako dar či prokletí? Prožil to Einstein i Hemingway!
Z diety se může člověk „zbláznit“

Autor: Han

Diskuze