Kate Middleton - 2
Zdroj: Profimedia
Proti proudu

Vyostřená situace v královské rodině. Vévodkyně Kate opět porušuje pravidla. Tentokrát je rozhořčená nejen královna!

Vévodkyně Kate (34) je tak trochu rebelka. Alespoň z pohledu královských rodinných příslušníků a ušlápnutých Britů. Čím zase vytočila královnu a spol.?

8 fotek
Kate Middleton má vždy čisté záměry, ale ty nejsou královně Alžbětě, která je desítky let zvyklá na určitá, jasně stanovená pravidla, příliš při chuti. Není to tak dávno, co se provalilo, že Kate fotí své děti a volně jejich fotky dává na odiv veřejnosti, načež královna z toho byla pobouřena, protože členovéé královské rodiny přeci měli vždy svého dvorního fotografa, který směl nakládat s obrazovým materiálem. Ne aby si Kate sázela fotky na sociální síť, jak se jí zachce.

Holt se královna nemůže smířit s tím, že jde doba dopředu. Ona s ní jít odmítá, zkrátka stará škola. Tentokrát ale Kate svými skutky pohoršila nejen královnu, ale i prince Charlese s Camillou. Prohlásila totiž něco, co je pro ostatní členy královské rodiny naprosto nepřípustné.

Kate je velkou zastánkyní duševního zdraví dětí, nasvědčuje tomu i její účast v debatě na tuto problematiku. A tak se vyjádřila, že kdyby její děti měly psychické problémy, dlouho by se nerozmýšlela a klidně je poslala k odborníkovi. Asi zastává moderní názor, že má dnes svého psychologa téměř každý. To se ale nestotožňuje s názorem starší části rodiny. Královna, Charles a Camilla jsou za jedno, že rodinné problémy by měly zůstávat tzv. pod pokličkou a ne je ventilovat kdekoliv na veřejnosti. A to ani v případě, že jde o malého George a Charlotte.

Autor: bin

Diskuze