Zdroj: TV Nova
Už ve středu

Výměna manželek: Z luxusu na starý statek do bahna, mezi desítky zvířat! VIDEO

12. 3. 2018

V tomto díle uvidíme, jak zvládne Věra ze statku život v městské rodině podnikatele a jestli se dokáže Iveta přizpůsobit naprosto odlišnému životnímu stylu na samotě u lesa.

16 fotek
Ve středeční premiérové Výměně manželek uvidíme rodinu ze Sebuče, kterou tvoří Věra (29), Daniel (42) a synové Dáda (5) a Míša (2). Na druhé straně se seznámíme s Ivetou (32), Ottou (35), synem Matyášem (7) a dcerou Ivčou (11), kteří žijí v Ostravě.

Tato Výměna manželek se ponese v duchu velkého kontrastu. Iveta žije s podnikatelem, který má velmi prosperující firmu, v novém luxusně zařízeném domě. Věra s rodinou bydlí na absolutní samotě ve velmi starém domě, který postupně dávají dohromady. Jejich domácnost navíc čítá hromadu zvířat, přes prasata, slepice králíky, tak i hady a potkany.

Všude je navíc hromada bahna. Iveta si na deset dní v takových podmínkách bude jen těžko zvykat. Další věc, přes kterou se nebude moct přenést, jsou hygienické návyky náhradního manžela. Daniel prý za několik dní nenavštívil koupelnu, dokonce se ani nepřevléká a spí v tom, v čem celý den chodí venku.

Premiérová Výměna manželek už ve středu od 20:20 na Nově.

Autor: mk

Diskuze