Výměna manželek, Marian
Zdroj: Nova.cz
Silná káva

Výměna manželek: Vydržel vztah Marianovi a Ivě? Marian popsal, jak to teď je!

6. 9. 2017

Středeční premiérová Výměna manželek byla silná káva! Sedmnáctiletá Iva byla v náhradní rodině nešťastná, nic nedělala a jen kouřila a brečela. Výměnu manželek zkrátka nezvládla a vrátila se brzy k manželovi!

12 fotek
Ve středeční premiérové Výměně manželek jste mohli vidět rodinu ze Semil, kterou tvořila Iva (17), Marian (45) a dcera Dominika (13 měsíců). Na druhé straně jste se seznámili se Soňou (28), Karlem (31), dcerami Natálií (8), Kristýnou (10) a synem Karlem (21 měsíců), kteří žijí v Chomutově.

Tato Výměna manželek byla hodně drsná. Karel během osmi očí nazval Mariana pedofilem, protože Ivě udělal dítě v jejích 15 letech. Jemu bylo v té době přitom 43. Nízký věk Ivy se v náhradní rodině negativně projevil a Karel se v podstatě staral o další dítě. Iva nebyla schopná dělat skoro nic a Výměnu předčasně ukončila.

A co se vlastně od natáčení Výměny u Ivy s Marianem změnilo? „Více času věnujeme té malé holce. Pak se změnil i přístup nás dvou. Teď když nastane nějaký problém, tak to víc řešíme. Dřív jsme se třeba naštvali na sebe, byli jsme sprostí a tak. A teď si spolu sedneme a vyříkáme si to. A i když jí je 17 let, tak se snaží být rozumnější. Určitě se zapojuji víc do výchovy dcery, ale mám hodně práce – dělám dvanáctky. Iva to má těžký a já se snažím jí pomáhat. Iva se taky po Výměně snaží víc vařit,“ prozradil Marian TV Nova.

Anketa

Jaký díl Výměny manželek vás šokoval víc?

Hlasovalo 6527 lidí.

Nestihli jste středeční Výměnu manželek v televizi? Pustit si ji můžete na NOVA Plus. Všechny série jsou ke zhlédnutí na VOYO.

Velký věkový rozdíl mezi partnery? Má to svá PRO i PROTI

Sáhněte si do svědomí: Je Iva z Výměny opravdu taková špindíra, nebo byste NEOBSTÁLA ANI VY?

Autor: niž

Diskuze