Skvělá čísla

Výměna manželek s obézní rodinkou dostala diváky do kolen! Jaký je výsledek?

Poslední premiérový díl reality show Výměna manželek vyvolal velké emoce. O život obézní rodinky se zajímal nadprůměrný počet diváků u TV obrazovek!

17 fotek
Skupina TV Nova v minulém týdnu souhrnně programem svých stanic v prime time zaujala 38,14 % diváků 15-54 u televizních obrazovek. Opět potvrdila pozici nejsledovanější televizní skupiny na českém trhu a svůj stabilní náskok nad nejbližší konkurencí.

Nejvíce diváků k televizním obrazovkám ve 5. týdnu 2019 přilákaly Televizní noviny (35,15 %), populární seriály Ulice 35,12%) a Ordinace v růžové zahradě 2 (24,02 %). Ve středu se dařilo kuchařské show MasterChef Česko s 32,58% podílem na sledovanosti. Pěkných výsledků dosáhla v minulém týdnu také reality show Výměna manželek s 34,83% podílem na sledovanosti a kriminální série Specialisté (20,90 %).

Ze všech filmů diváky na TV Nova nejvíce zaujal fantasy film Zloba - Královna černé magie, na který se v sobotu večer dívalo 30,57 % diváků. Sci-fi thriller Vyvolený bodoval u diváků v neděli večer na stanici Nova Cinema s podílem na sledovanosti 8,40 %.

Autor: bin

Diskuze