Zdroj: TV Nova
Ve středu

Výměna manželek: Potetovaná Marie šílí z nepořádku! VIDEO

V tomto díle uvidíme, jak si poradí excentrická Marie s nemluvným partnerem a domácností plnou kočičích chlupů a jestli se dokáže Lucka začlenit do rodiny se třemi dětmi a dvěma psy.

22 fotek
Ve středeční premiérové Výměně manželek uvidíme rodinu z Tábora, kterou tvoří Marie (33), Jirka (38), Sharlotte (10) a dvojčata Samuel (6) a Vanessa (6). Na druhé straně se seznámíme s Luckou (32), Pavlem (33) a Williamem (3), kteří žijí ve Veselí nad Lužnicí.

Partneři z Tábora jsou spolu už řadu let, za tu dobu se několikrát rozešli, aby pak zjistili, že jim je společně dobře. Do Výměny manželek šli kvůli tomu, že chtějí ukázat lidem, že žijí zcela normální život, i když jejich vzhled tomu neodpovídá. Druhý pár se seznámil na internetové seznamce. Pavel do vztahu přinesl dluhy. Lucii vyčítá, že tráví až moc času u počítače a nestará se o pořádek. Náhradní manželka Marie bude z její zanedbané domácnosti v šoku.

Malý William je alergik, který by měl žít v čistém prostředí. Byt je ale plný chlupů, na zemi se válí hromada smetí a v koupelně je špinavá vana. Podaří se Marie dát tuto domácnost do pořádku?

Výměna manželek už ve středu od 20:20 na Nově.

Autor: mk

Diskuze