Výměna manželek - 17.1.2018 II - 4
Zdroj: TV Nova
To je rodinka

Výměna manželek: František je podpantoflák, který opustil těhotnou Petru! Kdo je na vině? ANKETA

Středeční Výměna manželek byla opět velmi výživná! Dvě rodiny, dva odlišné světy... To vše způsobilo nemalé komplikace a hlavně nezodpovězené otázky!

7 fotek
V tomto díle jste mohli vidět, jak si poradila pohodlná a dominantní Petra v rodině se dvěma pubertálními dětmi, a jestli se dokázala vlídná Míša přizpůsobit rodině, kde je otec neustále v práci... Celá Výměna pak vyvrcholila během Osmi očí, kde se vina valila především na Petru!

Dominantní Petra vládne ve své rodině tvrdou rukou. A právě to ji bylo vyčteno od Míši, která deset dní žila s jejím manželem. Nedokáže totiž pochopit, že František dostává od Petry měsíční kapesné a to jen v případě, když rodině vyjdou finance. Míša dokonce obvinila Petru, že se k němu chová jako k malému dítěti a k usmrkánkovi.

Během Výměny Míša dokonce zjistila, že se Petra s Františkem brali dvakrát. „proč jste se podruhé brali? To mě zarazilo...,“ zeptala se narovinu Míša Petry. A tak šla Petra s pravdou ven. „Říkal ti, jak to bylo? Že mě opustil, když jsem byla těhotná, že mi vybílil účet a zůstala jsem sama v azylovém domě...,“ popsala Petra dobu, kdy jí František zradil.

Na druhou stranu ale Míša litovala Františka, že je to podpantoflák, který dostává kapesné a nemá svoje práva. Co si o tom myslíte vy? Nese větší tíhu viny František kvůli minulosti, nebo Petra proto, jak se k němu dnes chová? Hlasujte v anketě!

Anketa

Kdo z Výměny manželek je podle vás horší - František, nebo Petra?

Hlasovalo 43 lidí.

 

Autor: bin

Diskuze