Kateřina Kristelová a Vlaďka Erbová - 1
Zdroj: Profimedia
Napínavý boj

Vyhlásila přítelkyně Tomáše Řepky válku Vlaďce Erbové? Vypadá to tak!

Tomáš Řepka (43) to s ženami v životě neměl jednoduché. A zdá se, že nebude mít ani nadále... Jeho přítelkyně Kateřina Kristelová (37) začala zasahovat do jeho předešlého vztahu s modelkou Vlaďkou Erbovou (36). Co řekla?

8 fotek
Tomáš Řepka chodí od letošního roku s moderátorkou a bývalou modelkou Kateřinou Kristelovou, která byla po nevydařeném manželství s hokejistou Martinem Tůmou dlouho oficiálně bez chlapa. Manželství sice nevyšlo, ale zůstalo jí z něj to nejcennější a tím je dcera Claudia (6). Proto má Kateřina v otázce výchovy pevně daný názor.

Před nedávnem vyšlo na povrch, že vztah Tomáše Řepky a jeho stále ještě manželky Vlaďky Erbové je na bodu mrazu. Podle jeho slov mu ani modelka nedovolí, vídat se s jejich společným jediným dítětem Markusem (5). A to je něco, co Kateřina Kristelová nedokáže pochopit. „Na Markuska se moc těším, to, že je Tomáš táta, je neoddiskutovatelný fakt a má právo zapojit se do synova života stejně jako maminka a stejně má i právo zapojit do něj i svou stabilní partnerku,“ naznačuje Kristelová pro časopis Exkluziv to, že se jí jednání Vlaďky Erbové rozhodně nelíbí.

„Sama vím, že dítě se za peníze nemění a není rukojmím. Prošla jsem si sama hodně citlivým obdobím při vlastním rozvodu, ale vždycky jsem napomáhala tomu, aby Claudinka svého tátu vídala. Měla jsem tisíc racionálních důvodů to neudělat, ale volání krve je pro mě ta nejvyšší hodnota,“ nebála se vyjádřit k tomu, jak Vlaďka Erbová údajně nechce Markuse Řepkovi svěřovat do péče kvůli tomu, že neplatí na syna alimenty. No, to se asi Vlaďce líbit nebude...

Vlaďka Erbová: VELKÝ ROZHOVOR
Vlaďka Erbová: Nechci už hubnout, chystám se přibrat

Autor: bin

Diskuze