Félicité Tomlinson
Zdroj: Instagram, Félicité Tomlinson
Sestra zpěváka z One Direction

Vydělávala miliony, ale spokojila se s nejlacinějším jídlem: Co jste nevěděli o Felicite Tomlinson (†18)

15. 3. 2019

Tragédie se udála ve středu ráno, kdy byla ve svém bytě nalezena sestra zpěváka z One Direction bez známek života. Felicite Tomlinson (†18) měla nejspíše infarkt. Za svůj krátký život stačila vydělat několik milionů korun, ale zůstala skromnou dívkou.

14 fotek
V prosinci 2016 přišel Louis Tomlinson o matku, která podlehla leukémii. Ve středu zemřela i jeho sestra Felicite, která byla nalezena ve svém bytě. Příčinou smrti by mohl být infarkt, ale zatím to jisté není. Felicite Tomlinson se narodila v srpnu roku 2000.

Toužila po tom se stát módní návrhářkou a navrhla řadu oblečení její vlastní značky, která nese název Fizzy Clothing. Fizzy byla také její přezdívka. Felicite byla považována za jednu z hlavních influencerek. Na Instagramu ji sledovalo 1,4 milionů lidí.

Kvůli nervové poruše dlouhodobě trpěla bolestmi zad, které ji vystřelovaly až do nohou. Za svůj život vydělala až 300 tisíc dolarů, což je v přepočtu skoro sedm milionů korun. Milovala čínské jídlo, které obvykle nestojí velké peníze. Přes vydělané sumy zůstávala nohama na zemi. Informace přinesl web Dreshare.com.

Bojíte se infarktu? KALKULAČKA vašeho rizika
5 českých návrhářů, které bys měla znát 

Autor: Han

Diskuze