Výměna manželek

Výčitky a řvaní: Gábina z Výměny odtajnila, co se dělo po vypnutí kamer

Během natáčení Výměny manželek panovalo v Ostravě dusno. Gábina si s Michalem vůbec nesedla. Hádali se spolu snad kvůli všemu. Náhradní manželka nyní odhaluje důvody.

20 fotek
V novém díle Výměny manželek se diváci seznámili s rodinou žijící ve vesnici Korouhev, kterou tvoří Gábina (41), Robert (41) a jejich děti Robert (19), Matěj (13) a Anežka (8). Na straně druhé poznali rodinu z Ostravy, již tvoří Katka (40), Michal (25) a jejich syn Michal (3).

Při seznámení Gábiny s náhradní rodinou to vypadalo, že by vše mohlo klapat. O to horší bylo vystřízlivění během následujících dní. Gábina nyní přiznává, že nejhorší pro ni bylo soužití s Michalem, se kterým si lidsky nesedli. Michal jí stále vyčítal nedodržování manuálu. „Asi jsem tam teda udělala nějakou chybu, že jsem se nedržela manuálu, to jako přiznávám, ale ne, že bych se nedržela manuálu, ale pár věcí jsem si udělala podle svého,“ popisuje Gábina na úvod.

Nejedna hádka byla i kvůli krmení rybiček, k tomu dodává Gábina své: „Já jsem k tomu nechtěla chodit jenom proto, aby na mě potom nezačal řvát. Že jsem udělala špatně tohle, anebo něco rozbila. Protože od prvního dne, co jsem tam přišla, tak nedělal nic jiného, než mě sekýroval, nehledě na to, že on si to vždy dobře vybral, když tam ta kamera nebyla.“

Gábina je ráda, že už je zpátky doma. Prozradila, že žádné velké změny se u nich od natáčení neudály, manželé jsou spokojení tak, jak to je.

Premiérovou epizodu Výměny manželek sledujte ve středu 20. března 2019 ve 20:20 na Nově!

Jak zahnat samotu?

Autor: Han

Diskuze