Anička Kadeřávková
Zdroj: Instagram
Neztrácí optimismus

Vyčerpaná Anička Kadeřávková: Zákeřná nemoc udeřila! Trápí ji příšerné bolesti

20. 6. 2018

Herečka Anička Kadeřávková (21) je v nejlepším věku, kdy by si měla naplno užívat života a bezstarostnost, která je s mládím spojená. Jenže bohužel sympatické blondýnce není přáno, a tak kvůli borelióze často trpí hroznými bolestmi.

6 fotek
Anička Kadeřávková známá ze seriálu Ulice jako Rozina Maléřová se před několika měsíci fanouškům svěřila s tím, že od sedmi let trpí boreliózou. Tu bohužel nikdy úplně nevyléčila a více jak poslední půlrok se naopak projevila zase naplno. Šílené bolesti herečce nedají skoro spát.

Představitelka seriálové Roziny se ale k problému staví čelem a když si s její nemocí neví rady odborníci v Čechách, začala se léčit v Německu. Jenže i během léčby prožívá herečka dost nepříjemné chvíle, které by s takovým nadhledem a optimismem jen tak každý nezvládl.

„Dneska ráno jsem se vzbudila s obrovskými bolestmi kolenou. Borelióza mi sice ulevila na kyčlích, ale o to víc slezla do kolen (a pravého ramene). Měla sem fakt blbý ráno, neměla na nic chuť (včetně jídla) a těšila sem se, až ten den skončí a já si zas budu moct zalézt do postele a spát. A pak sem si uvědomila, jak hrozný tohle je. Vstávat s pocitem, že se zase těšíte už jen na to spaní a až celý den uběhne a nebudete mít žádný povinnosti. A že některým lidem takhle den za dnem utíkají nejen týdny, ale i roky a vlastně celý život. Pak se nenadějeme a je konec,“ svěřila se se svými pocity herečka, která má kuráže na rozdávání. Tak snad léčba zabere a ona si bude moct užívat života konečně plnými doušky!
 

Autor: bin

Diskuze