Kirsty Bogue - 1
Zdroj: facebook.com
Štěstí v neštěstí

Manželé si koupili obyčejnou svíčku. Večer je doma čekal živoucí horor!

Manželský pár ze skotského Dornochu si prožil neuvěřitelný zážitek. Svíčka ve skle, kterou si koupili, jim totiž doma explodovala a horký vosk vystříkl na stěny, skleněné střepy se válely všude po pokoji.

3 fotky
Gladys (53) a Richard (57) Krugerovi mají štěstí, že skončili bez zranění a jejich dům neshořel na prach. Výbuch způsobila údajně svíčka zakoupená ve známém místním řetězci s domácími potřebami.

Podle Gladys to ale mohlo dopadnout daleko hůř. „Jen jsme tak seděli a zničehonic to bouchlo.“ Richard seděl v blízkosti svíčky, ale naštěstí jej nezasáhl ani jediný střep. „Bylo to tak rychlé a měli jsme štěstí, protože Richard seděl docela blízko. Mohlo mu to pořezat obličej, mohl dokonce oslepnout.“

Vzhledem k tomu co se stalo, jsou manželé spokojeni, jak to dopadlo. „Ještě štěstí, že to nezpůsobilo žádný požár. Bylo to tak rychlé!“ řekla jejich snacha Kirsty Bogue. Ta celý incident popsala na Facebooku 7. ledna a přidala k němu i fotografie následků výbuchu. Růžové cákance vosku na zdech a dokonce i vypálená stopa v místě, kde svíčka stála.

Kirsty k příspěvku přidala i text: „Má tchýně dostala svíčku z Home Bargains jako dárek a tohle je výsledek toho, že si ji chtěla zapálit! Šokující!“ Podle ní by se celému případu dalo zamezit, kdyby neprodávali svíčky ve skle, které není tepelně odolné.

Komentáře na Facebooku se shodují, bylo to šokující, otřesné a nepochopitelné. Wendy Stewartová napsala, že měla úplně stejnou svíčku doma, ale neexplodovala. Takové štěstí však neměla další pisatelka Louise Lee: „To samé se stalo i mně!“

Společnost na příspěvek reagovala a příspěvek na sociální síti okomentovala. Žádali ji, aby poslala více informací na oddělení služeb zákazníkům, ti se na celý problém podívají.

Autor: kap

Diskuze