Týnuš Třešničková
Zdroj: YouTube.com, Týnuš Třešničková

Výbuch, křik a slepota! Třešničková popsala ohnivé peklo na VIDEU

Týnuš Třešničková byla před téměř rokem popálena při ohnivé show v restauraci Nusr-Et Steakhouse v Istanbulu. Po deseti měsících byla propuštěna z tamní nemocnice do České republiky. Jaké hrůzy celou dobu zažívala a co se vlatně stalo, nyní popsala na videu, které zveřejnila na Youtube. Jedná se o první youtubové video od ohnivé tragédie.

15 fotek
Youtuberka Týnuš Třešničková se po téměř roce osmělila a rozhodla se fanouškům prozradit, co se vlastně v Istanbulu stalo. „Rozhodli jsme se s přítelem (Viktor Hajíček) navštívit Turecko. Chtěli jsme oblast Kappadokia. O tom místě jsem snila. Přímý let tam neexistuje, proto jsme museli letět do Istanbulu. Tam jsme šli do restaurace Nusr-Et. Přijeli jsme později a bylo tam strašně lidí. Bylo to strašně chaotické,“ začíná Týnuš popisovat celou tragédii.

Týnuš s přítelem si v restauraci stoupli k baru, respektive se tam spíše prodrali. „U baru byl žlábek, kde byla zřejmě tekutina a ten barman to tam zapálil. Začalo to trošičku hořet. Pak přišel druhý barman a přímo přede mnou chtěl nalít další tekutinu z kanystru do žlábku. V tom momentě to vybouchlo,“ pokračuje.

Krásná youtuberka tvrdí, že ohnivé show paradoxně nesnáší a dopředu by se nijak netlačila. Bylo tam ale tolik lidí, že nebyla jiná možnost. "Po výbuchu jsem slyšela křik lidí. Viděla jsem černo. Hlavou mi proběhlo, že budu slepá. Uvědomovala jsem si, že mi asi něco vybouchlo do očí. Nejsem si jistá, zda byl použitý hasicí přístroj. Nebylo to tak, že by nám pomohl někdo z těch lidí,“ dodala Týnuš. Na půlhodinovém videu se nebála říci ani kde všude je popálená a kolik procent popálenin skutečně má po těle.

Autor: Han

Diskuze