iPhone
Zdroj: Profimedia
Jablíčková revoluce

VÝBORNÁ ZPRÁVA pro uživatele iPhonu: Brzy můžete mít více volné paměti. A zadarmo! Jak to?

Každý, kdo má smartphone, to pravděpodobně zná. Zvlášť ti, co mají telefon s menší vnitřní pamětí. Stačí obvykle pár měsíců a paměť telefonu je plná. Nezbývá tak, než se rozhodnout, co z telefonu odstranit. Ach jo! Ne všechno však smazat jde. Tak co s tím?

Konečně je to tady! Společnost Apple po deseti letech vyslyšela zoufalé volání o pomoc. Klienti společnosti Apple dlouhá léta žádali, aby Apple povolil ve svých zařízeních možnost smazat jejich stálé aplikace. Jistě se mnoho lidí shodne na tom, že například aplikace Akcie, kterou Apple do telefonu nastálo naprogramoval, není zdaleka využitelná pro každého.

Mezi novější stálice patří i Apple Watch nebo Tipy. Zvláště Apple Watch je pro ty, co nevlastní stejnojmenný produkt, aplikace naprosto zbytečná a zabírá tak v telefonu místo, které by majitel telefonu mohl využít jinak a lépe. Po letech tak konečně budou mít uživatelé možnost rozhodovat se sami o tom, jaká data budou zabírat místo v paměti jejich chytrého telefonu.

Vývojáři Applu v současné době testují nový software iOS 10, který by slibované změny měl již zahrnovat. Majitelé iPhonů, jejichž 'miláčci' nedisponují zrovna sloní pamětí, se tak mohou těšit na příští měsíc, kdy bude iOS 10 konečně k dispozici. Hurá!

Autor: bin

Diskuze