Prásk.tv

Vy jedete bomby, Karle! Gott u ping pongu zničí i teenagera

Čerstvý oslavenec Karel Gott (80) neztrácí energii. Při příležitosti Wimbledonu chtěl ukázat, že to také umí s pálkou. Zvolil jen o něco menší – pingpongovou. Jak při stolním tenise řádí, můžete vidět na videu, které zveřejnil na sociální síti. Na to, že nedávno oslavil osmdesáté narozeniny, je jeho výkon dech beroucí.

12 fotek
Je otázkou času, zda ho stáří někdy dožene. Zatím to vypadá, že nikoli. Pravda, zdravotní problémy Karel Gott má, ale podle jeho sociálních sítí to vypadá, že se cítí už mnohem lépe. Nedávno oslavil osmdesáté narozeniny, ale pořád je fit. Dokládá to video, které pro fanoušky zveřejnil na Instagramu.

Zřejmě chtěl dokázat, že umí pálkou máchat stejně dobře, jako účastníci nedávného Wimledonu. Právě Wimbledon si totiž promítal přímo za zády a do toho zvládal ještě ničit protivníka naproti němu. „I v osmdesáti je třeba udržovat se ve formě,“ napsal k videu.

Nadšení byli i jeho fanoušci a slavní přátelé. „Vy jedete bomby,“ vyjádřila obdiv zpěvačka Monika Absolonová. „Netušila jsem, že hraješ pinčes. To nemá chybu. Jsi nejvíc,“ přidala se Ilona Csáková. Pár smajlíků si neopustil ani Leoš Mareš. Karel zkrátka ví, jak zaujmout.

Autor: Han

Diskuze