Petra Palusková - 1
Zdroj: TV Nova / Instagram
Plastic people

Všimli jste si toho? Petra z Ostrova nemá jen plastiku prsou! Velký komplex ji dohnal pod kudlu víckrát

Petra Palusková je jednou z účastnic reality show Robinsonův ostrov, která patří od prvního momentu k nezapomenutelným postavám. O tom, že má silikonová prsa, se ví. Ale co dalšího je na ní umělé?

15 fotek
Petra má velmi specifické chování a vyjadřování, a přestože zrovna nevypadá jako holka do nepohody, opak je pravdou. Na Robinsonově ostrově se stále drží a bojuje do posledního dechu. Dokázala tak celému národu, že když si něco umane, je schopná si sáhnout na dno a udělat pro cíl všechno.

Od první chvíle snad každého muže zaujala Petřina silikonová ňadra. Ale nejsou to jen ňadra, která jsou na Petře plastická. „Mám i plastiku nosu. Už od třinácti let jsem dělala modeling a na všech fotkách ten nos nebyl můj, protože mi ho vždy upravili ve Photoshopu. A já jsem z toho byla smutná. Říkala jsem si, že prodává to, co se bude všem líbit. A chtěla jsem, aby se všem líbil i můj nos. Měla jsem z toho opravdu velký komplex. A dlouho jsem si na to nemohla našetřit, protože jsem i přispívala rodičům na domácnost. Takže se mi to podařilo až po delší době, protože to fakt není levná záležitost. Ale pak jsem byla ráda, protože to k té práci hodně pomáhá,“ prozradila Prásku.tv Petra s tím, že jakoukoli bolest však snáší špatně.

Petra zároveň přiznala, že se chce v budoucnu věnovat práci spojené s uměním. Její velkou zálibou je malování, ale přemýšlela dříve i o tom, že by byla módní návrhářka. Tak uvidíme, kam ji vítr nakonec zavane. 

ČTĚTE TAKÉ:
PRAVDA O PETŘINĚ TĚHOTENSTVÍ! Jak to měla s přítelem, než odjela na Robinsonův ostrov?

Děsivá hygiena na Robinsonově ostrově! Detaily z toalety jsou jen pro silné žaludky
Sledujete Robinsonův ostrov? Bude vás bavit i BLOG ZE ZÁKULISÍ

Autor: niž

Diskuze