Zac Ansley - 14
Zdroj: Instagram
Síla vůle

VŠEM VYTŘEL ZRAK: Smáli se mu, že je hubeňour. Zamakal na sobě a poklonu mu vyšvihl samotný Terminátor!

Časem se může všechno změnit. To si na vlastní kůži vyzkoušel Zac Ansley (21), kterému se jako teenagerovi všichni smáli kvůli jeho vyhublé postavě. Teď by se ale asi nestačili divit.

15 fotek
Nic není napořád, a každý den může znamenat velkou životní změnu. Přesně tu zažil Zac Ansley, který ve škole trpěl šikanou spolužáků, a jejich neustálými posmešky. V té době měl nízké sebevědomí, a byl tak snadnou obětí. Jenže přes obavy a strach se v něm jednou něco zlomilo, a rozhodl se postavit životu čelem.

Věděl, že změna přijde jedině tehdy, když na sobě bude tvrdě dřít, a nebude nikomu ustupovat. A tak se s odhodláním pustil do každodenního cvičení, a v ničem si neslevil. Z podlomeného mladíka se začal rýsovat sebevědomý muž, a stejně jako se měnilo jeho tělo, měnila se i jeho psychika. Vypracovanými svaly se pochlubil na Facebooku, a získával fanoušky přímo raketovou rychlostí.

Díky svému odhodlání se dokonce setkal se svým idolem a legendou kulturistiky Arnoldem Schwarzeneggerem! "Jsem šťastný, protože byl skvělý. Pochválil mě, že vypadám výborně a mám dobře vypracované svaly. Dřív se mi lidi posmívali, ale teď mě chválil sám velký Arnie. To pro mě hodně znamená," svěřil se Zac pro Daily Mail. V současné době se věnuje reklamě jako model, a nejen že je to chlap jako hora, ale vydělává si i slušný balík peněz. Respekt!

Autor: lor

Diskuze