Jiřina Bohdalová - 2
Zdroj: Profimedia
Všechno nejlepší

Jaká je v soukromí? Jiřina Bohdalová slaví 85. narozeniny. Tohle o ní prozradilo datum narození!

Národem milovaná herečka Jiřina Bohdalová slaví pětaosmdesáté narozeniny. Může se zdát, že o jejím životě víme všechno.To ale není rozhodně pravda. Tohle o ní prozradilo datum jejího narození.

7 fotek
Jiřina Bohdalová hraje neuvěřitelných 79 let. Do srdcí diváků se zapsala nejen svým přirozeným divadelním talentem, ale i excelováním na filmovém plátně a propůjčením svého hlasu oblíbeným kresleným postavičkám. Mnozí se mohou domnívat, že o jejím životě bylo zjištěno a napsáno již všechno. Astrologie však mluví jinak. Jaká je doopravdy v soukromí? A co ji tento rok čeká?

Herečka se narodila ve znamení býka. Na veřejnosti ji známe jako skromnou dámu. Její povaha přesto táhne k luxusním věcem a touhou po majetku. Umí to dobře skrývat. Pokud si chcete herečku získat, nic nezkazíte tím, když ji pozvete na čtyřchodové menu do vyhlášené restaurace. K narozeninám určitě nepohrdne značkovým parfémem či exotickou dovolenou.

Je překvapující, že se Jiřina Bohdalová stala herečkou. Čínský horoskop mluví jasně. Ideálním povoláním pro ni je manuálně zaměřená práce – zahradnice, sochařka či kuchařka. To vycítil její otec, který si z ní odjakživa přál kloboučnici. Touhu po vaření nezapřela v mnoha televizních pořadech, kde se s diváky podělila o tajné recepty.

A co čeká herečku tento rok? V osobním životě dojde ke konfliktu v rodině. Ten se bude týkat především majetkových poměrů. Všechno dobře dopadne a celou situaci uklidní právě Jiřina. Po pracovní stránce bude tento rok nesmírně plodný a úspěšný. Jiřině se bude věnovat velká pozornost a několikrát dojde k ocenění její celoživotní práce.

Nezbývá, než popřát herečce všechno nejlepší. Především pevné zdraví a chuť do práce, která těší tolik lidí.

Autor: Prásk! vsa

Diskuze