Dawid Grzelewski
Zdroj: facebook
Kde si usteleš...

VRCHOL DRZOSTI! Tenhle smolař šel vykrást dům, během loupeže však usnul. Nepochopíte, kde ho majitel našel!

Krást něčí majetek, to chce nejen kuráž, ale i promyšlenou strategii. Tenhle zloděj to zrovna moc nedomyslel a podle toho dopadl!

Dawid Grzelewski (32) se vloupal do domu Paula Hattona v anglickém Bournemouth, zatímco byl Paul v práci. Asi byste čekali, že to měl zloděj perfektně promyšlené a dřív, než se majitel domu vrátí, bude dávno fuč i s pěknou výslužkou. Jenže chyba lávky...

Když přišel Paul z práce domů, našel na sedačce spícího zloděje. Myslel si nejdřív, že je to nějaký špatný vtip, zlý sen či skrytá kamera, protože přece není možné, aby se v jeho obýváku jen tak válel namol opilý zloděj a v klidu si pochrupkával na sedačce. Po tomhle objevu následovalo tedy nepříjemné probuzení, které 'chudáka' zloděje asi nepříliš mile překvapilo.

Paul se s tím nemazal a zloděje doslova vykopal ven z domu. Předtím si ho však stihl vyfotit, aby mu někdo vůbec věřil, že se něco tak neskutečného opravdu stalo. Rozespalý Dawid, který měl v danou chvíli v krvi ještě nějakou tu promili, skončil po nemilém probuzení venku válející se pro změnu v křoví. Paul zavolal policii a ti 'důmyslného' zlodějíčka zatkli. Dawid vyfasoval u soudu 14 měsíců za katrem a po propuštění bude deportován zpět do rodného Polska. Jo, krást se nemá a už vůbec ne, když se někdo zlíská jako mužik.

Autor: bin

Diskuze