To bylo o fous

VRAŽDA vévodkyně Kate: Člen ISIS sledoval Williamovu manželku až do supermarketu!

Královská rodina je ostře sledovaná nejen svými příznivci, ale i nepřáteli. Po nějakém čase o sobě zase dala vědět organizace ISIS. Jak se ukázalo, po princi Georgovi (5) tentokrát její stoupenci v tichosti plánovali vraždu vévodkyně Kate (37).

6 fotek
Královská rodina je zvláště v Evropě velmi oblíbená. A tuhle kontinentální slabinu si uvědomuje i teroristická organizace ISIS. Není to tak dávno, co vyšlo najevo, že její členovézamýšleli útok na prince George. Po zmařených plánech si však nedali pokoj a zaměřili se na jeho matku, vévodkyni Kate.

Radikální extrémisté vévodkyni několik měsíců sledovali. Jeden z nich měl Kate pravidelně špehovat při nakupování jídla v supermarketu. Když vysledoval, co vévodkyně nejčastěji nakupuje, vyfotil ji s nákupním košíkem, přes fotku dal červený kříž a připsal vzkaz pro své spojence: „Víme, co jí - otravte to!“ zněla mrazivá slova podle informací deníku Daily Star.

Ke komunikaci radikálové používali aplikaci zvanou Telegram, kde se dají zprávy zašifrovat tak, aby jim rozuměli jen vyvolení. Tajné složky ale naštěstí vražedný záměr odhalily dříve, než ISIS stihla své plány uskutečnit. Královská rodina po tomto zjištění údajně zesílila ochranu nejen Kate, ale i ostatních členů královské rodiny. Preventivního opatření v tomto případě není nikdy dost!

Jak nosit odvážnou rudou? Inspiraci hledejte u vévodkyně Kate
Dieta podle Kate Middleton: za pět dnů i 4 kila dole!

 

Autor: bin

Diskuze