Shannen Doherty - 3
Zdroj: Profimedia / facebook
Věrní přátelé zůstávají

VRACÍ SE: Parta z Beverly Hills podpořila Shannen Doherty v boji s rakovinou! Co udělali?

Herečka Shannen Doherty (45) si prochází opravdu těžkými časy. Už to vypadalo nadějně, a nakonec se ukázalo, že je na tom ještě hůř než dřív.

8 fotek
Herečka známá především jako Brenda ze seriálu Beverly Hills 902 10 už vede několik měsíců boj se zákeřnou rakovinou, kvůli které si musela nechat oholit i hlavu. Jednu chvíli to dokonce vypadalo tak dobře, že krásné Shannen svitla naděje na vyléčení. Jenže se po všech vyšetřeních ukázalo, že je tomu právě naopak. Rakovina se jí rozšířila do mízních uzlin, což statečnou herečku srazilo zpátky na dno.

Ale na veřejnosti vystoupili její kolegové ze slavného seriálu, a promluvili k Shannen jako staří dobří přátelé. "Je to velká bojovnice a já doufám, že svůj zápas dotáhne do vítězného konce a bude opět v pořádku," vyjádřil se Jason Pristley alias Brendan Walsh pro magazín Entertainment Tonight. "Ona je někdo, kdo se nenechá porazit. Jsem si jistý, že dokáže rakovinu porazit. Pokud to někdo dokáže, tak ona," vzkázal seriálový Steve Sanders. Podporu projevila Shannen i herečka Tiffani Thiessen, která si zahrála v pozdějších řadách mrchu Valerii.

Shannen teď čeká náročná léčba, a další měsíce chemoterapií. Přesto, že je se silami v koncích, což sama i přiznala v jedné televizní show, bude dál bojovat a nevzdá se. Osud může být často krutý a nespravedlivý, ale když jde o život, už není co ztratit.

Autor: lor

Diskuze